Jak oglądać Polsat online za granicą?Próba dostępu do streamingów online kanału Polsat z zagranicy zwykle kończy się niepowodzeniem, ponieważ platformy VOD, takie jak Polsat Online, HBO oraz WP Pilot wykrywają Twoją aktualną lokalizację i rozpoznają, że nie przebywasz w Polsce

Skąd wiadomo że nie przebywam w Polsce?

Twój adres IP jest jak twój identyfikator w sieci. Na podstawie adresu IP można ustalić Twoją lokalizację (zwykle przybliżoną, a w niektórych krajach niesamowicie dokładną) – czyli dostawcy wiedzą w jakim kraju aktualnie przebywasz. VPN to nie tylko zmiana adresu IP, dostęp do telewizji online, ale też dodatkowa prywatność. 

Czy istnieje rozwiązanie które pozwoli mi ominąć blokady regionalne?

Aby odblokować dostęp do polskich treści które nie są dostępne za granicą – potrzebujesz polskiego adresu IP. Zmiana adresu IP na Polski to jedna z wielu zalet VPN, czyli Virtual Private Network. Dodatkowe bezpieczeństwo w sieci, zwiększona anonimowość i szyfrowanie ruchu sprawiają, że warto wybrać VPN. 

Jak wybrać VPN z polskim adresem IP?

Jeśli zależy Ci na dostępie do polskich treści, które za granicą objęte są ograniczeniami regionalnymi – skorzystaj z oferty https://polski-vpn.pl . Serwery w Polsce umożliwią Ci dostęp do stron które wcześniej były zablokowane, np. WP Pilot – darmowa telewizja online, w tym kanały Polsat. Wpisując w koszyku kod promocyjny ZMIANAIP10 otrzymasz 10% zniżki!